Greco Law Company стала ексклюзивним юридичним радником і представником ГО «Всеукраїнська організація «Зелений фонд. Подолання екологічних та гуманітарних катастроф»

19 Січня, 2023
Posted in Новини
19 Січня, 2023 admin

Greco Law Company стала ексклюзивним юридичним радником і представником ГО «Всеукраїнська організація «Зелений фонд. Подолання екологічних та гуманітарних катастроф»

Між ГО «Всеукраїнська організація «Зелений фонд. Подолання екологічних та гуманітарних катастроф» (далі Зелений Фонд) та Greco Law Company було укладено ексклюзивний договір про співпрацю, який передбачає повний юридичний супровід інтересів громадського об’єднання, захист прав його членів і представництво в судах. Також, згідно документу, Greco Law Company виступає юридичним радником Зеленого Фонду.

Відповідний документ підписали голова Зелений Фонд, Олег Верник і партнер Greco Law Company, Олег Щелкунов (Oleg Shchelkunov).

Цілями співпраці між Greco Law Company та «Зеленого Фонду» є:
✔️захист людей, які постраждали від гуманітарних та екологічних катастроф;
✔️правова допомога тимчасово переміщеним особам у зв’язку з воєнною агресією рф;
✔️захист права кожного на безпечне для життя довкілля;
✔️екологічний моніторинг та співпраця з правозахисними та природоохоронними організаціями;
✔️відшкодування шкоди, заподіяної екології та людям внаслідок порушення екологічного законодавства та відновлення навколишнього середовища;
✔️реалізація принципу екологічної відповідальності;
✔️практична реалізація принципів Орхуської конвенції.

«Зелений Фонд» за свою 6-річну історію успішно реалізував перші в історії України кейси з практичного застосування на території України принципів Орхуської конвенції, внаслідок чого було здійснено якісний прорив у праві громадськості на реальне отримання інформації про довкілля, насамперед у судовій практиці. Завдяки створеній онлайн-платформі «Зеленим Фондом» будь-яка особа отримала простий і зрозумілий механізм подачі та отримання в уставленому порядку від компетентних органів відповідної екологічної інформації. Співпраця з командою Greco Law Company для нас є знаковою. Оскільки саме вони реалізували перший в історії України груповий позов, що стосувався в тому числі питань довкілля, який допоміг мешканцям Василькова, що постраждали внаслідок пожежі на нафтосховищі в селі Крячки Васильківського району, отримати грошову компенсацію за завдану шкоду. Звичайно, для нас це логічний крок об’єднати свої зусилля із командою Greco Law Company та підсилити роботу тих напрямків які ми започаткували» – зазначив Олег Верник, голова ГО «Всеукраїнська організація «Зелений фонд. Подолання екологічних та гуманітарних катастроф».

В свою чергу, партнер Greco Law Company Олег Щелкунов, наголосив на важливості такої співпраці.

«Ми впевнені, що співпраця з «Зеленим Фондом», дасть нам можливість реалізувати ще більше суспільно значимих проєктів, як з питань відшкодування заподіяної шкоди внаслідок військової агресії рф, так і щодо порушеного права на безпечне довкілля. Є ще один важливий напрямок роботи над яким ми працюємо – це захист громадян України, які тимчасово залишили її територію внаслідок розпочатої військової агресії» – резюмував Олег Щелкунов