Січень 24, 2019 Бекетов Назар

Міністр екології пригрозив обмежити роботу Придніпровської ТЕС, якщо ті не встановлять фільтри

Якщо Придніпровська ТЕС до 1 березня не виконає свої зобов’язання, то виникнуть всі підстави для скасування дозволу на викиди в атмосферне повітря. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, передає Дніпроград.

Міністр зазначив, що прочитав офіційний лист ДТЕК Придніпровської ТЕС в Мінприроди з поясненнями, чому вчасно – до кінця грудня 2018 року – не встановили пило-і газоочисне обладнання на 10 енергоблоці теплової електростанції, зокрема спеціальні фільтри.

«Тепер інформують, що не вклалися у вказані терміни через недобросовісних підрядників чи затримку із постачанням обладнання – обіцяють, що все запрацює 28 лютого 2019 року. Хоча торішній грудень – це теж був компромісний варіант, на який вийшли громадські активісти, Мінприроди, міська влада та керівництво «придніпровки»», – зазначив Остап Семерак.

Він додав, що щоквартальні звіти з моніторингу Придніпровської ТЕС також подавали із запізненням. Тільки в січні цього року Мінприроди побачили запропонований Придніпровської ТЕС графік після проектного моніторингу.

Тож Остап Семерак заявив, що якщо до 1 березня Придніпровська ТЕС не виконає свої екологічні зобов`язання, їм можуть скасувати дозвіл на викиди.

“Думаю, це найкращий механізм для оптимізації технологічних процесів”, – підсумував Міністр.

, , ,
X