На Хмельниччині суд зупинив діяльність сироварні через забруднення ґрунту

10 Вересня, 2019 admin

На Хмельниччині суд зупинив діяльність сироварні через забруднення ґрунту

Суд на Хмельниччині зупинив діяльність ТОВ «Подільська сироварня» через забруднення ґрунту. Про це повідомляється на сторінці у Фейсбуці Держекоінспекції області.

Як розповідається, наприкінці квітня цього року до Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області надійшло звернення від мешканця Старокостянтинівського району щодо порушення вимог природоохоронного законодавства.

“В ході проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання ТОВ «Подільська сироварня» вимог у сфері охорони, навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів, який проводився Інспекцією у період з 23 квітня по 5 травня, було встановлено скидання стічних вод на ґрунт, внаслідок чого відбувається його забруднення”, – йдеться у повідомленні.

Враховуючи виявлені в ході проведення перевірки порушення, Держекоінспекція звернулась до суду щодо призупинення діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «Подільська сироварня»  до укладення договору із спеціалізованою організацією про передачу рідких відходів для їх подальшої утилізації.

05 вересня 2019 року Хмельницький окружний адміністративний суду повністю задовольнив позовні вимоги Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області до ТОВ «Подільська сироварня».

,