Екологічне питання Кривбасу хто винен і шо робити? Робоча нарада Президента України Володимира Зеленського.

13 Липня, 2019 admin

Екологічне питання Кривбасу хто винен і шо робити? Робоча нарада Президента України Володимира Зеленського.

Під час робочої поїздки до Дніпропетровської області Президент України Володимир Зеленський провів у Кривому Розі нараду з питань екологічної ситуації у місті та регіоні загалом.

«У нас буде багато питань. Ми хочемо послухати вас – про проблеми, які Президент та Офіс Президента можуть допомогти вирішити. Як правило, після кожної зустрічі є якісь результати, ми дуже хотіли б сьогодні вийти з результатом, – наголосив він. – Я тут народився і не зі ЗМІ знаю, що таке головна екологічна проблема в Україні, адже ця проблема «живе» й народжувалася у Кривому Розі».

Голова Правління ГО «Всеукраїнська організація «Зелений Фонд. Подолання гуманітарних та екологічних катастроф», кандидат у народні депутати України Олег Бондаренко, взяв участь у робочій нараді за участі Президента України Володимира Зеленського,  Екологічне питання Кривбасу: хто винен і шо робити?

У свої доповіді Олег Бондаренко, зазначив, що підприємства – забруднювачі міста викидають в атмосферне повітря понад 100 забруднюючих речовин різних класів небезпеки.

Обсяг викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря від стаціонарних джерел підприємств міста в 2018 році склав понад 266 тис. тонн.

У середньому на одного жителя Кривого Рогу припадає більше 400 кг викидів шкідливих речовин на рік.

Найбільші обсяги викидів забруднюючих речовин у атмосферне повітря має ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (208,2 тис. тонн), що складає близько 80 % від загального обсягу.

Екологічна ситуація у м.Кривому Розі утворилася в першу чергу під впливом тривалої інтенсивної діяльності підприємств гірничодобувної та металургійної промисловості.

Підприємства, що забруднюють Кривий Ріг, ігнорують вимоги громади міста і не забезпечують своєчасне виконання природоохоронних заходів.