Міністр екології пригрозив обмежити роботу Придніпровської ТЕС, якщо ті не встановлять фільтри

24 Січня, 2019 admin

Міністр екології пригрозив обмежити роботу Придніпровської ТЕС, якщо ті не встановлять фільтри

Якщо Придніпровська ТЕС до 1 березня не виконає свої зобов’язання, то виникнуть всі підстави для скасування дозволу на викиди в атмосферне повітря. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, передає Дніпроград.

Міністр зазначив, що прочитав офіційний лист ДТЕК Придніпровської ТЕС в Мінприроди з поясненнями, чому вчасно – до кінця грудня 2018 року – не встановили пило-і газоочисне обладнання на 10 енергоблоці теплової електростанції, зокрема спеціальні фільтри.

«Тепер інформують, що не вклалися у вказані терміни через недобросовісних підрядників чи затримку із постачанням обладнання – обіцяють, що все запрацює 28 лютого 2019 року. Хоча торішній грудень – це теж був компромісний варіант, на який вийшли громадські активісти, Мінприроди, міська влада та керівництво «придніпровки»», – зазначив Остап Семерак.

Він додав, що щоквартальні звіти з моніторингу Придніпровської ТЕС також подавали із запізненням. Тільки в січні цього року Мінприроди побачили запропонований Придніпровської ТЕС графік після проектного моніторингу.

Тож Остап Семерак заявив, що якщо до 1 березня Придніпровська ТЕС не виконає свої екологічні зобов`язання, їм можуть скасувати дозвіл на викиди.

“Думаю, це найкращий механізм для оптимізації технологічних процесів”, – підсумував Міністр.

, , ,