HЛКП «Збиранка» замовило дослідження обсягів газу на Грибовицькому сміттєзвалищі за ₴2,45 млн

3 Лютого, 2018
Posted in Новини
3 Лютого, 2018 admin

HЛКП «Збиранка» замовило дослідження обсягів газу на Грибовицькому сміттєзвалищі за ₴2,45 млн

Львівське комунальне підприємство «Збиранка» в результаті відкритих торгів підписало договір із науково-виробничою фірмою «Інгаз»» на 2,45 млн грн за послуги з моніторингу концентрації газу. Про це повідомили «Наші гроші. Львів», посилаючись на інформацію у системі публічних закупівель Prozorro.

За ці кошти компанія проведе моніторинг концентрації метану та інших звалищних газів на Грибовицькому полігоні твердих побутових відходів. Відповідно до технічного завдання, роботи виконуватимуться в чотири етапи: будівельно-монтажні роботи з облаштування карти свердловин, первинні заміри на стадії буріння, відбір проб впродовж кожного місяця та аналіз і прогнозування відповідних показників.

У закупівлі, окрім переможця, брало участь ТОВ «Спортивна компанія «Люксон спорт». Його пропозиція була навіть дешевшою і становила 2,37 млн грн, однак тендерний комітет дискваліфікував цю заявку, оскільки учасник не завантажив жодного документа. Таким чином, не можна було підтвердити спроможність заявника виконати роботи. Проте цієї заявки виявилось досить, щоб торги виявились успішними, оскільки за законом «Про публічні закупівлі» на торгах повинно бути не менше двох учасників, в іншому випадку закупівлю відмінять.

У ТОВ «СК «Люксон спорт», виданню повідомили, що їм не вдалося завантажити документи через збій системи. Раніше робіт пов’язаних з моніторингом рівня метану компанія не виконувала і вирішила спробувати себе вперше. Проте, навіть якби компанії вдалося завантажити відповідні докумети, її пропозицію, цілком ймовірно, відхилили б, оскільки однією з умов закупівлі був попередній досвід у реалізації таких проектів.

Ця компанія була зареєстрована у 2016 році на Харківщині, а її власником є Олександр Удовенко. Основним видом діяльності фірми є торгівля спортивним інвентарем у спеціалізованих магазинах. Протягом 2017 року компанія отримала 16 держпідрядів на більш ніж 27 млн грн. Переважно замовлення стосувалися будівництва чи реконструкції спортивних майданчиків.

ТОВ «НВФ «Інгаз» зареєстроване в Києві, ним спільно володіють Станіслав Кубенко та Вікторія П’ятничко. Раніше компанія участі у публічних закупівлях не брала.

Нагадаємо, французька компанія Egis підготувала для Львова проект рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. Під час його презентації на екологічному форумі 6 жовтня 2017 року проектний менеджер компанії Крістофер Раунд розповів, що окрім іншого, важливо забезпечити правильне збирання та відведення звалищного газу з тіла сміттєзвалища. Необхідно дослідити об’єми його утворення, а також оцінити потенціал генерування з нього електроенергії.

Джерело: https://zaxid.net