Дарницька ТЕЦ серйозно забруднює води Києва

10 Січня, 2018
Posted in Новини
10 Січня, 2018 admin

Дарницька ТЕЦ серйозно забруднює води Києва

За результатами проведення позапланової перевірки Дарницької ТЕЦ на дотримання вимог екологічного законодавства виявлено перевищення граничнодопустимого скиду забруднюючих речовин зі зворотними водами в меліоративний канал

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу Міністерства екології та природних ресурсів.

“У Дозволі на спеціальне водокористування, виданим Київською міською державною адміністрацією, не пронормовано рівень токсичності води (на основі біотестування), показники бактеріологічного забруднення і рівень радіоактивності води (сумарна радіоактивність), водневий показник (рН) і температуру води. Температура, водневий показник (рН) та показник токсичності не відповідають затвердженим нормативам ГДС. У суб’єкта господарювання відсутня державна реєстрація власності на земельну ділянку (золошлаковідвал)”, – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що ТОВ “Євро-Реконструкція” не здійснюється контроль якості води водних об’єктів у контрольних створах.

Крім того, виявлено факт проведення робіт, пов’язаних із розчисткою меліоративного каналу (р. Дарниця) без відповідного дозволу, та несанкціоноване складування мулових відкладень після розчистки меліоративного каналу на золошлаковідводах.

Наразі розглядається питання щодо розрахунку збитків, завданих державі внаслідок забруднення водних ресурсів.

За результатами перевірки накладено адміністративні стягнення та видані приписи на усунення виявлених порушень.

Джерело: https://kyiv.depo.ua