Malskyy

Голова наглядової ради ВГО ``Зелений Фонд``

Освіту здобув у Джорджтаунському університеті (США) та Інституті світової торгівлі (Швейцарія).

Партнер провідної української юридичної компанії ETERNA LAW. Досвід здобув на посаді старшого юриста в одній із провідних юридичних фірм України Magisters (наразі ЄПАіП), у британській юридичній фірмі HerbertSmith, у брюссельському офісі провідної юридичної фірми WilmerHale (США), у Верховній Раді України, а також пройшовши практику та стажування в Парламенті Канади, Європейській Комісії в Брюсселі та Конференції ООН із торгівлі та розвитку в Женеві.

Представляв інтереси провідних національних гравців ринків далекого зарубіжжя та СНД у різних питаннях корпоративного права. А також у галузях природних ресурсів, енергетики, нафти й газу, телекомунікацій, ЗМІ, фармацевтичних, страхових і фінансових секторах.

У ВГО “Зелений Фонд” відповідає за співпрацю з міжнародними експертами з охорони навколишнього середовища. Займається стратегічним плануванням діяльності ВГО “Зелений Фонд” та зв’язками з міжнародними інституціями UNCED, CSD, WHO, IUCN, WCMC, OSCE, Секретаріат Орхуської конвенції та багато інших.

executive@greenfund.com.ua

ГО «Всеукраїнська організація «Зелений Фонд. Подолання гуманітарних та екологічних катастроф»

X